Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Pozvánka na vánoční koncerty Severáčku

14. 12. 2017

Liberecký Severáček vás srdečně zve na své dva vánoční koncerty, které se konají již tuto sobotu 16. prosince v libereckém Koloseu, od 11 a od 17 hodin.

Letos se vám představí nejen tradičně celý Severáček, od Malých zpěváčků až po Koncertní sbor, ale také bývalí členové sboru. Vánoční koncerty jsou totiž nejen oslavou Vánoc, ale také šedesátiletého výročí Severáčku.
Dopolední Vánoční matiné bude patřit především přípravným oddělením Severáčku, která vás naladí na přicházející Vánoce koledami nejen z Čech a Moravy, ale také z blízkého Podkrkonoší.
Na večerním Slavnostním vánočním koncertě se vám pak představí Koncertní sbor Severáčku, a to s repertoárem, s kterým nedávno slavil úspěch na mezinárodní soutěži v Itálii. Těšit se můžete i na bývalé členy sboru, kteří zazpívají ty nejoblíbenější vánoční skladby ze severáčkovské historie.
Pokud ještě nemáte plány na třetí adventní víkend, přijďte jej oslavit zpěvem a hudbou se Severáčkem. Vstupenky zakoupíte v síti eVstupenka nebo přímo na místě před koncertem.

 

Tisková zpráva libereckého dětského sboru Severáček, Aneta Dlasková - PR specialista

Mgr. Andrea Fulková
andrea.fulkova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226332
Mobil: 739541549