Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Pozvánka na Veletrh „Technologie do škol“

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 28. 03. 2017 10:51
  • Školství

Sdílet článek

Realizační tým projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje (KAP LK) pořádá odbornou konferenci s doprovodnou výstavou Veletrh „Technologie do škol“.  Uskuteční se 24. 4. 2017 od 8:30 do 17 hodin v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje.

V rámci odborného programu budete mít možnost se v krátkých vstupech seznámit s novinkami v oblasti celkového pojetí ICT ve školství, možnostmi uplatnění ICT v chodu školy, organizaci výuky a ve výuce samotné. Inspirujete se praktickými ukázkami využívání ICT, výukovými hrami a aplikacemi. Na doprovodné výstavě Vás představitelé firem blíže informují o nabízených možnostech a zodpoví Vaše případné dotazy.

Pozvánku s podrobnějšími informacemi a programem akce naleznete níže.

V případě Vašeho zájmu se přihlašujte pomocí elektronické přihlášky v pozvánce, nebo kontaktujte metodičku projektu pro tuto platformu Janu Štefkovou (email: jana.stefkova@kraj-lbc.cz, tel: 485 226 402).

Přihlašování je možné do 17. 4. 2017, počet účastníků akce je omezen.

logo Krajský akční plán LK

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky