Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Pracovníci firmy vybrali na sponzorský dar pro nemocné děti ve Cvikově

Mgr. Langer Jiří

  • 23. 01. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7403|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Personální ředitelka firmy Delphi Packard Electric, s.r.o.  Jana Puncmanová předala 21. 1. jednomu z přítomných dětí Štěpánu Fojtíčkovi symbolický šek jako sponzorský dar pro Dětskou léčebnu Cvikov, zřizovanou Libereckým krajem.

 Podle ředitele Rudolfa Fockeho byl rok 2008 pro Dětskou léčebnu respiračních nemocí ve Cvikově velmi složitý. Snížení počtu pacientů o 30% a následný propad  obratu o 8 milionů těžce poškodil hospodaření ústavu.

„O to více nás potěšila solidarita ze strany zřizovatele, kterým je Liberecký kraj, velmi vysoká podpora zdravotnických pojišťoven, především Všeobecné zdravotní pojišťovny,  a v neposlední řadě podpora ze „Společenství občanské solidarity“ nebo například sbírka pracovníků  firmy Delphi Packard Electric, s.r.o.,“ uvedl  Rudolf Focke.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky