Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Přijďte se i se svými dětmi podívat do libereckých firem

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 11. 11. 2016 13:34

Sdílet článek

Další osvětovou akci na podporu technického vzdělávání připravilo regionální zastoupení Svazu průmyslu a dopravy ČR v Liberci. Rodiče spolu se svými dětmi mohou navštívit vybrané firmy v libereckého průmyslové zóně JIH a seznámit se s jejich činností. Exkurze se uskuteční ve středu 23. listopadu.

„Uvědomujeme si, že při výběru povolání mají zásadní vliv rodiče, kteří mají mnohdy zkreslené představy o současných pracovních podmínkách ve výrobních závodech. Proto jsme se rozhodli umožnit rodičům společně s jejich dětmi exkurze do firem, kam nemají běžně přístup,“ říká Naděžda Vojtíšková, regionální manažerka Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Snahou organizátorů je umožnit rodičům během jednoho dne navštívit více provozů. Cílem je motivovat mladé lidi ke studiu technických oborů, protože v dnešní době platí, že technické vzdělání je vstupenkou k úspěšné kariéře.

Zpřístupněny budou provozy společností Denso Manufacturing Czech, Fehrer Bohemia, Magna Exteriors,Trumpf Liberec.

Sraz zájemců o exkurzi je vždy 10 minut před začátkem vybraného času na vrátnici (recepci) firmy, v Densu před výcvikovým střediskem. Zájemci o exkurzi by se měli registrovat předem, avšak odmítnuti nebudou ani neregistrovaní. V případě pozdního příchodu registrovaných bude místo poskytnuto neregistrovaným zájemcům. Skupina může mít maximálně 15 zájemců, za den se jich vystřídá několik. Podrobnosti o prohlídkách jednotlivých společností naleznete v příloze, včetně kontaktů pro registraci. 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky