Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Připomínkování pracovní verze Koncepce environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty Libereckého kraje

  • 06. 11. 2009 16:46

Sdílet článek

Současná Koncepce environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty Libereckého kraje je platná do konce roku 2010. Letos začaly práce na přípravě nové. V červnu proběhla úvodní setkání s organizacemi pracujícími v oblasti EVVO i dalšími zájemci s cílem získat co nejvíce podnětů k tvorbě nového materiálu, který bude hlavním koncepčním dokumentem kraje v této oblasti pro období 2011 – 2020.

V současné době je připravena pracovní verze Návrhové části nové Koncepce EVVO Libereckého kraje. Pracovní setkání k jejímu dopracování proběhnou v nejbližších týdnech v Liberci, Jablonci nad Nisou, Turnově a České Lípě.

Pracovní materiál lze připomínkovat také prostřednictvím webového portálu pro ekologickou výchovu.

Pracovní materiály a bližší informace o pracovních setkáních jsou k dispozici na www.ekovychovalk.cz

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky