Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Připravuje se katalog Dovolená v Českém ráji

Mgr. Langer Jiří

  • 24. 09. 2012 14:30

Sdílet článek

 

Sdružení Český ráj ve spolupráci s informačními centry regionu a krajem připravuje již třetí vydání katalogu Dovolená v Českém ráji. Jedná se o základní propagačně-informační materiál turistického regionu, který nabídne turistům všeobecný přehled a ucelené informace o nabídce Českého ráje.

„ Je to chvályhodná iniciativa, Český ráj patří k nejoblíbenějším a nejvýznamnějším destinacím našeho kraje,“  uvedla Lidie Vajnerová (SOS), náměstkyně hejtmana LK pro cestovní ruch.

Připravovaný katalog bude rozdělen na dvě základní části. Úvodní část bude obsahovat přehledné představení základních témat turistické nabídky Českého ráje, v jeho druhé části se budou prezentovat ubytovací, stravovací a další služby formou inzerce.

Předpokládaný náklad katalogu bude činit 30 tisíc výtisků (!) a nabídne texty v české, anglické, německé a polské jazykové mutaci.

Podrobné informace pro všechny zájemce jsou zveřejněny v příloze této tiskové zprávy či na internetových stránkách www.cesky-raj.info

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky