Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Prostory v IGI Vratislavice nad Nisou budou pořádat akce k náhradnímu rodičovství

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 11. 10. 2023 08:24
  • Sociální

Sdílet článek

Přednášky, workshopy a výstavy. To vše přinese týden od 16. do 21. října letošního roku v prostorách kulturního centra IGI Vratislavice nad Nisou. Nosným tématem je náhradní rodičovství.

Přehled chystaných akcí:

  • 16.–21. října: Putovní výstava Příběhy a mýty o pěstounství (pořádá Liberecký kraj)
  • 17. října od 18 do 19 hodin: beseda s Mgr. Hanou Heindorferovou na téma Adaptace dětí do náhradních rodin (pořádá knihovna IGI Vratislavice nad Nisou)
  • 19. října od 15:30 do 17:30: akce O náhradním rodičovství s Živými knihami a mezi 18. až 19. hodinou: přednáška pro náhradní rodiče i veřejnost na téma Identita dítěte v náhradní rodinné péči (pořádá Liberecký kraj)

V příloze plakát k události. Bližší informace je také možné získat ZDE.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky