Koukněte se na Liberec a okolí z výšky. Přijďte na vyhlídku! Od pondělí 5. 5. je otevřena vyhlídka na střeše budovy krajského úřadu, a to každý pracovní den od 8:00 hodin. V pondělí a středu do 16:30, v úterý a čtvrtek do 15:30 a v pátek do 14:00.
První červnový týden přinese objížďky. Liberecký tunel čeká údržba
- 26. 05. 2022 15:17
- Doprava
Tradiční běžná údržba libereckého tunelu na silnici I/35 se blíží. Začne ve středu 1. června a s omezením musí řidiči počítat nejpozději do středy 8. června. Doprava pro oba směry bude vždy převedena do druhého tubusu tunelu.
„Bude provedeno čištění a mytí betonových konstrukcí tunelu, u kterých vlivem výfukových zplodin dochází ke korozi. Očistou projde také kanalizace, dojde také k údržbě osvětlení a opravám výtluků na silnici,“ uvedl Jan Sviták, statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Údržba je rozdělena na části. Doprava pro oba směry bude převedena vždy do druhého jízdního pásu silnice I/35. V termínu od 1. do 4. června bude zcela uzavřen tubus ve směru na Děčín, Od 5. do 8. června bude uzavřen tubus směrem na Prahu.
Další aktuality
Třetí aktualizaci zásad územního rozvoje schválilo krajské zastupitelstvo. Řeší mimo jiné trasu železnice z Liberce do Prahy
- 30. 04. 2025
- Doprava
- Územní plán