Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

První pomoc k otevření dveří do světa podnikání

Bc. Markéta Žitná (Dědková)

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 21. 02. 2018 00:00
  • Rozvoj

Sdílet článek

Liberecký podnikatelský inkubátor spouští takzvanou „podnikatelskou ambulanci“. Bezplatnou službu mohou zájemci, začínající i stávající podnikatelé, využít každý pátek od 13:00 do 15:00 hodin v Evropském domě.

„Ambulance je určena jak pro začínající podnikatele, kteří si nejsou jistí s realizovatelností svého podnikatelského nápadu, tak pro již fungující projekty, které by jejich autoři chtěli posunout či rozšířit,“ říká ředitel podnikatelského inkubátoru Philipp Roden.

Během bezplatné konzultace mají začínající i stávající podnikatelé možnost získat zpětnou vazbu ohledně svého záměru nebo radu ke směřování svého podnikání.

Ambulance bude fungovat každý pátek od 13:00 do 15:00 (POZOR V PÁTEK 23. 2. výjimečně od 12:00 do 13:30), doporučujeme se předem domluvit na  info@lipo.ink.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky