Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Rada kraje v čele s hejtmanem se setká se starosty měst a obcí

Bc. Markéta Žitná (Dědková)

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 04. 12. 2017 00:00
  • Ekonomika

Sdílet článek

Tradiční setkání členů Rady Libereckého kraje se starosty a starostkami měst a obcí Libereckého kraje se uskuteční v úterý 5. prosince v budově krajského úřadu (3. patro, multimediální sál) v Liberci od 14:00 hodin.

Přítomni budou také ředitel krajského úřadu René Havlík a vedoucí všech odborů. Úvodního slova se ujme hejtman Martin Půta, který představí nejen letošní výsledky Libereckého kraje, ale
i záměry nadcházejícího období. Statutární náměstkyně Jitka Volfová pak krátce zhodnotí rok 2017 po investiční stránce a představí schválený rozpočet na rok 2018.

Dvouhodinové přátelské setkání bude ale zejména věnováno dotazům přítomných starostů
a starostek.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky