Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Rada Libereckého kraje se setká se starosty měst a obcí

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 13. 12. 2016 12:01

Sdílet článek

Nová Rada Libereckého kraje se ve středu 14. prosince setká se starosty měst a obcí Libereckého kraje. Nedávno zvolení náměstci a radní, společně s hejtmanem Martinem Půtou, představí své vize a plány v jednotlivých resortech v nadcházejících čtyřech letech. S aktuálními tématy Krajského úřadu Libereckého kraje seznámí přítomné také ředitel René Havlík.

Jednotliví členové rady představí přítomným starostům projekty, na nichž momentálně v resortech připracují, i které připravují. Po ukončení prezentací dostanou hosté prostor k pokládání konkrétních dotazů směrem k vedení Libereckého kraje nebo osobním rozhovorům s radními.

Začátek setkání je v 15.30 hodin a uskuteční se v Multimediálním sále krajského úřadu. 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky