Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Radní Pavel Petráček jednal o střednědobém plánu rozvoje sociálních služeb v LK

Mgr. Langer Jiří

  • 29. 09. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8820|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Radní pro sociální resort pan Pavel Petráček svolal jednání Krajské poradní skupiny pro plánování rozvoje sociálních služeb dne 25. září 2009, aby se zástupci území v rámci ORP prodiskutoval karty rozvojových aktivit v rámci aktualizace střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Libereckém kraji.

„Dalšími body programu byly aktuální informace k individuálním projektům, které jsou financovány z operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost. První projekt IP1 je zaměřen na služby sociální prevence a druhý projekt IP2 se týká střednědobého plánování sociálních služeb a vzdělávání pracovníků v těchto službách,“ uvedl radní.

Další diskuse se zaobírala aktuálním tématem – státním rozpočtem na sociální služby pro rok 2010 a financování protidrogové politiky ve spolupráci se samosprávami.  

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky