Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Radní Pavel Petráček předal osvědčení absolventům kurzu

Mgr. Langer Jiří

  • 18. 05. 2012 17:02

Sdílet článek

 

Za účasti Pavla Petráčka, člena rady Libereckého kraje pověřeného vedením rezortu sociálních věcí , proběhlo 17. května 2012 v Domě seniorů Liberec – Františkov, příspěvková organizace, ukončení prvního turnusu vzdělávání pracovníků v sociálních službách. Slavnostního předání osvědčení osmnácti absolventům se dále zúčastnily i zástupkyně ČAPS Mgr. Jana Vinařová a Ing. Jaroslava Gratiasová. 

Vzdělávání proběhlo díky projektu, který realizuje za finanční podpory z  OP RLZ Česká asociace pečovatelské služby (ČAPS). Cílem projektu je posílit schopnosti a dovednosti, poskytovat sociální služby a zvýšit tak jejich kvalitu. Během projektu bude akreditovaných kvalifikačním kurzem pro pracovníky v sociálních službách proškoleno celkem 320 pracovníků, kteří tak získají odbornou způsobilost pro výkon činnosti pracovníka v sociálních službách.  

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky