Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Radní Pavel Petráček přivítal jaro s klienty APOSSu Liberec

18. 05. 2012

 

V restauraci U Kořínků v Nové Vsi u Chrastavy se ve čtvrtek 17. května za účasti krajského radního pro sociální věci Pavla Petráčka (ČSSD) uskutečnila taneční zábava „Vítání jara“. Tuto tradiční akci každoročně pořádá APOSS Liberec, příspěvková organizace.

 

Letošní ročník tanečního odpoledne zahájili ředitelka pořádající organizace Ivana Vodrážková a Pavel Petráček, člen rady kraje pověřený vedením resortu sociálních věcí, za účasti starosty obce Nová Ves. Setkání se účastnili klienti APOSSu i uživatelé ostatních zařízení pro handicapované osoby v Libereckém kraji.

 

Akce se zúčastnily i členky Dobrovolného hasičského sboru Český Dub, které se nemalou částkou na uskutečnění akce taktéž podílely. Zpestřením letošního ročníku bylo vystoupení dětí ze ZŠ Nová Ves. Celé taneční odpoledne bylo doprovázeno živou hudbou muzikanta Petra Voslaře Duoband.

 

Letos se konal již 18. ročník této tradiční odpolední zábavy. Na počtu hostů jsme si mohli povšimnout, že se na akci těšili, protože se po dlouhé době setkali s kamarády z jiných organizací. Pozvání přijali i někteří opatrovníci a rodiče klientů. Muzika roztančila téměř všechny hosty a dobrá atmosféra byla vidět ve tvářích všech zúčastněných,“ pochválill Pavel Petráček.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588