Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Řidiči mohou o víkendech a svátcích nechat vozidla v parkovacím domě za 30 korun na den

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 17. 04. 2024 16:11
  • Doprava

Sdílet článek

Počínaje sobotou 20. dubna 2024 budou řidiči zajíždějící do parkovacího domu v blízkosti sídla Krajského úřadu Libereckého kraje o víkendech a svátcích platit 30 korun na 24 hodin.

V platnosti tedy budou dva tarify:

pracovní dny: 60 korun/24 hod./1 vjezd

víkendy a svátky: 30 korun/24 hod./1 vjezd

O víkendech a svátcích se 104 míst vyhrazených v pracovní dny pro zaměstnance Krajského úřadu Libereckého kraje uvolňuje a parkovací dům disponuje 204 volnými pozicemi v režimu P+R.

Kromě toho je 34 míst ze stání pro zaměstance krajského úřadu trvale pronajato a 6 míst je určeno pro dobíjení elektroaut. Celkem má parkovací dům kapacitu pro 244 automobilů.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky