Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Rozhodnutí týkající se dozoru nad reklamou na tabákové výrobky a elektronické cigarety ve smyslu ust. § 3 a § 3a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy

Ing. Kateřina Jandlová

odborný zaměstnanec právního oddělení

  • 28. 08. 2023 14:55

Sdílet článek

Předmět žádosti: žadatel požadoval rozhodnutí vydaná Krajským úřadem Libereckého kraje od roku 1995 do současnosti, týkající se dozoru nad reklamou na tabákové výrobky a elektronické cigarety ve smyslu ust. § 3 a § 3a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Odpověď KÚ LK: V dotazované oblasti od 1. 1. 2003 Krajský živnostenský úřad Libereckého kraje neřešil žádný přestupek fyzické, právnické či podnikající fyzické osoby týkajících se dozoru nad reklamou na tabákové výrobky a elektronické cigarety ve smyslu ust. § 3 a § 3a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů na základě vnějšího podnětu či v důsledku vlastní průběžné dozorové činnosti. 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky