Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Hlavní pokladna v 10. patře je od čtvrtka 4. 7. do pondělí 15. 7. včetně UZAVŘENA.  Správní poplatky v hotovosti bude výjimečně možné složit v kanceláři č. 1017 nebo 1018. Platby je možné posílat i elektronicky na bankovní účet Libereckého kraje. Pokladna bude pro klienty znovu k dispozici od úterý 16. 7. 2024. Od července se také změní přestávka v rámci pokladních hodin (nově 11:00–12:00), otevírací doba od 1. 7.: pondělí:   8:00–11:00 | 12:00–17:00 úterý: 8:00–11:00 | 12:00–14:00 středa: 8:00–11:00 | 12:00–17:00 čtvrtek: 8:00–11:00 | 12:00–14:00 pátek: 8:00–11:00 | 12:00–14:00

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

RSKompas přináší praktické tipy a informace obcím v Libereckém kraji

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec

• 04. 07. 2024 14:32
  • Rozvoj

Další číslo svého newsletteru RSKompas, který poskytuje klíčové informace pro obce, vydala Regionální stálá konference Libereckého kraje. Představuje důležitý nástroj pro sdílení aktuálních informací, postřehů a iniciativ přímo ze zdejšího regionu.

„Náš newsletter je navržen tak, aby poskytoval starostům, zastupitelům a dalším obecním představitelům aktuální a relevantní informace, které jim pomohou zlepšit správu a rozvoj jejich obcí," řekl Jiří Ulvr, radní Libereckého kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. „RSKompas nabízí rovněž i upozornění na zajímavé akce v našem regionu, a to v sekci NEPŘEHLÉDNĚTE nebo tradiční krátké slovo starosty z území našeho kraje."

Druhé vydání nabízí informace o dotačních možnostech, zhodnocení krajského kola soutěže Vesnice roku nebo také možnost zajištění obecního semináře na téma sdílené/komunitní energetiky.

Newsletter je zdarma dostupný prostřednictvím webových stránek https://www.rsk-lk.cz/aktuality/rskompas a je otevřený obcím k tomu, aby se na jeho tvorbě aktivně podílely. Další vydání se chystají vždy v návaznosti na jednání Regionální stálé konference Libereckého kraje, tedy čtvrtletně.

Má-li někdo nápady na obsah nebo zájmy, které by rád viděl v budoucích číslech,  může reagovat na e-mailové adrese  rsk@kraj-lbc.cz.

EU MMR KRAJ

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky