Semily hostí již 27. ročník burzy středních škol i pracovních příležitostí

03. 11. 2022

Jaká je nabídka středních škol? Jak na kariérové poradenství? Jak se seznámit s širokou nabídkou volných pracovních míst? Na to vše a mnoho dalšího naleznou odpovědi zájemci, pokud navštíví již 27. ročník burzy středních škol, která se uskuteční v úterý 8. listopadu v kulturním centru GOLF v Semilech.

„Liberecký kraj dlouhodobě podporuje burzy středních škol, kde mají střední školy prostor pro prezentaci a zároveň se zde mohou ukázat firmy s nabídkou pracovních míst. V polovině října se v Liberci konala Educa Expo, 1. listopadu se konala burza škol v České Lípě a nyní se bude konat burza škol a pracovních příležitostí v Semilech. Podpora spočívá v poskytnutí finančních prostředků na konání samotné burzy nebo úhradu cestovních nákladů základním školám, které na burzy vysílají své žáky,“ uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Pozvánka v příloze.

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz