Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Seniory čeká po úvodní Letní slavnosti ve Vratislavicích n. N. bohaté kulturní léto s překvapením

29. 06. 2015

Letní slavností  v přírodním divadle Domova pro seniory ve Vratislavicích n. N. začal 23. června bohatý prázdninový kulturní program pro klienty domovů pro důchodce a seniory v Libereckém kraji.

V naplněném areálu vystoupili   vystoupil Taneční orchestr Celestýnka, Josef Oplt, sólista Hudebního divadla v Karlíně,  Pěvecký sbor Matylda a Tylda z Komunitního střediska Kontakt

Duoband Petra Voslaře a také zpěvák a moderátor Miloslav Vodrážka, ředitel pořádajícího vratislavického Domova pro seniory.

 „Je to už tradiční akce, na kterou jezdí senioři z celého Libereckého kraje a mají tak šanci si popovídat  a vyprávět si zážitky ze života ve svých domovech,“ uvedl mimo jiné Miloslav Vodrážka, který i přes chladnější počasí dokázal diváky rozezpívat a roztleskat, třeba známou písní Mackie Messer..

Podle něj  je  pro seniory je připraven seriál kulturních pořadů  pod záštitou náměstkyně hejtmana LK pro sociální věci Lenky Kadlecové po celý  červenec a srpen . První SeniorEstráda se uskuteční 14. července od 14 hodin, velká Zahradní slavnost  25. srpna pak kulturní léto ve Vratislavicích nad Nisou zakončí..

Pořady pro milovníky hudby, tance a soutěží v rámci Kulturního léta seniorů 2015 vždy od 14,00 hodin.

úterý 14. 7. 2015, úterý 28. 7. 2015, úterý 4. 8. 2015 a úterý 18. 8. 2015.

Jména účinkujících se  návštěvníci dozvědí  aktuálně v den vystoupení.

„Oslovili jsme sociální zařízení, zájmové či amatérské skupiny,“ prozradil za pořadatele ředitel .

Akce je podpořena Kulturním fondem Městského obvodu Liberec – Vratislavice nad Nisou a  Denso Manufacturing Czech, spol. s.r.o., MK MARKET s.r.o., TechnoIndustry s.r.o., SCA HYGIENE PRODUCTS, výrobce a dodavatel zdravotních pomůcek TENA, LIF, a.s.. a dalšími sponzory.

Celý kulturní pořad VIZ PŘÍLOHY

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588