Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Setkání platforem „Přírodovědné a technické vzdělávání“ a „Rozvoj osobnosti“

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 03. 03. 2017 09:29
  • Sociální
  • Školství

Sdílet článek

Realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Libereckého kraje (KAP LK) zve zájemce na setkání platforem „Přírodovědné a technické vzdělávání“ a „Rozvoj osobnosti“, které je zaměřeno na klíčová témata Podpora polytechnického vzdělávání a Zkvalitněné péče o žáky nadané a talentované.

Na čtvrtek 16. 3. 2017 je pro zájemce z řad široké veřejnosti připravena akce s názvem Práce s nadanými žáky ZŠ a SŠ ve výuce přírodovědných předmětů“. Zkušený lektor účastníky seznámí s nejrůznějšími aktivitami podporujícími práci s nadanými žáky. Budou představeny netradiční způsoby zadávání práce žákům, různé formy hodnocení žáků, které se při jejich výuce osvědčují. Součástí akce bude i sdílení zkušeností účastníků z práce s nadanými žáky a hledání východisek k řešení různých situací, které při práci s nadanými nastávají. Každý si odnese nové podněty a to nejen do vlastní pedagogické praxe.

Setkání se uskuteční v budově Krajského úřadu Libereckého kraje a to od 14 hodin.

Pozvánku s podrobnějšími informacemi a programem akce naleznete níže.

V případě  zájmu o účast na této akci kontaktujte metodičky projektu:

 

logo platforma

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky