Severočeské muzeum bude plné slavných vil LK

29. 02. 2008
[id:6198|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Ředitel Severočeského muzea v Liberci Alois Čvančara, ředitel Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Liberci Miloš Kadlec a předseda představenstva umělecké agentury FOIBOS a.s. Marek Veselý zvou na zahájení výstavy Slavné vily Libereckého kraje spojené se křtem stejnojmenné publikace ve čtvrtek 6. března 2008 v 17 hodin v Severočeském muzeu.

Tisková konference se uskuteční  v prostorách muzea před vernisáží již ve 13 hodin.

Výstava se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Petra Skokana, náměstka hejtmana pro kulturu Antonína Schäfera, který se vernisáže osobně zúčastní, a náměstka primátora  Statutárního města Liberce Ondřeje Červinky. Patronát nad celým projektem Slavné vily Čech, Moravy a Slezska převzala manželka prezidenta republiky Livia Klausová.

Výstava bude otevřena od 7. března 2008 do 13. dubna 2008 ÚT- NE: 9 - 17 hodin,

P.S.: V 16.30 se koná setkání se starosty měst a obcí Libereckého kraje a partnery projektu.