Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Seznam nemovitostí Libereckého kraje je nově dostupný na webu

Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 22. 08. 2014 14:09
  • Ekonomika
  • Majetek a investice

Sdílet článek

Liberecký kraj na svých internetových stránkách spustil novinku - seznam nemovitého majetku, který má ve svém vlastnictví, jak sám kraj, tak i jeho příspěvkové organizace.

Seznam, kde jsou centralizovány informace o nemovitém majetku, je dostupný pod názvem FAMA. Výhodou je možnost vyhledávání podle různých kritérií. Veřejnosti je k dispozici na odkazu http://liberecky-kraj.kraj-lbc.cz/fama.

Seznam bude aktualizován jednou ročně, a to za převážného přispění příspěvkových organizací, které mají největší podíl na realizaci tohoto projektu.

„Nově spuštěný seznam nemovitého majetku FAMA je dalším krokem Libereckého kraje k co největší možné transparentnosti a informovanosti v majetkových otázkách kraje,“ uvádí náměstek hejtmana pověřený řízením ekonomiky, investic, správy majetku a informatiky Marek Pieter.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky