Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Zlatý erb 2004

10. 03. 2004
[id:1712|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]

Dne 10. března 2004 proběhlo v sídle Libereckého kraje slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Zlatý erb 2004 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Vítězové v jednotlivých kategoriích převzali diplomy z rukou člena rady Radima Ziky. V kategorii nejlepší webové stránky měst zvítězilo město Česká Lípa. Mezi obcemi se na prvním místě umístila obec Líšný a jako nejlepší elektronickou službu vyhodnotila odborná porota elektronickou podobu Jabloneckého měsíčníku. V krajských kolech se hodnotila obsažnost, aktuálnost, přehlednost navigace, výtvarné zpracování a také základní test na bezbariérovou přístupnost. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS dne 29. 3. 2004 v Hradci Králové.