Soutěž o reflexní předměty už má vítěze

Soutěž o reflexní předměty už  má vítěze

[32656|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/tiskove/reflex_33549502cc.jpg]

15. 06. 2009
[id:8272|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Další ze soutěží o reflexní předměty, které pořádá Liberecký kraj, probíhala na internetových stránkách www.deti.bezpecne-na-silnicich.cz v období duben – květen 2009. Do slosování byli zařazeni ti, kteří úspěšně a bez chyby dohráli hru „Bezpečně na kole“, která je na internetových stránkách umístěna. Na soutěžící zde čekala řada otázek z oblasti pravidel provozu na pozemních komunikacích a ze zdravovědy. Náročná hra byla v soutěžním období dohrána celkem 67 krát. Losováno bylo z 29 účastí v I. kategorii (1.stupeň ZŠ) a 38 účastí v II. kategorii (2. stupeň ZŠ). Vylosovaní účastníci obdrží reflexní předměty a drobné dárky Libereckého kraje.

„Soutěž tohoto typu je nedílnou součástí podpory dopravní výchovy v Libereckém kraji. Na portálu deti.bezpecne-na-silnicich.cz, který provozujeme je umístěna mimo zmíněné hry i celá řada důležitých informací pro děti, které tak chceme zábavnou formou seznámit s nejdůležitějšími pravidly provozu na pozemních komunikacích“, uvedl Martin Sepp, náměstek hejtmana, pověřený vedením resortu dopravy.

Výsledky I.kategorie:

1.-3. místo