Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Statutární náměstkyně hejtmana LK zahájí stavbu Multifunkčního centra ve Vratislavicích

  • 18. 11. 2009 13:28

Sdílet článek

Městská část Liberec – Vratislavice nad Nisou v čele se starostou Lukášem Pohankou zahajují ve čtvrtek 19.11. v 10 hod. stavbu MULTIFUNKČNÍHO CENTRA ve Vratislavicích nad Nisou.

Slavnostního poklepání základního kamene stavby se zúčastní statutární náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerová, statutární náměstek primátora města Liberce František Hrůša, zástupci firmy Eurovia, která bude stavbu realizovat a další.

Multifunkční centrum podpoří bohatý společenský život ve Vratislavicích. Stávajících prostory sálu pod kaplí Vzkříšení již nevyhovovaly množství akcí i návštěvníků. Centrum by mělo obsahovat velký sál pro 200 lidí, restauraci s výhledem do parku, prostory pro činnost spolků a klubů, Mateřské centrum atd.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky