Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Studenti se při praktických zkouškách předvedou na veřejnosti

15. 05. 2018

Přijďte se podívat na přehlídku dovedností žáků Střední školy gastronomie a služeb v Liberci. 33. ročník GASTRODEN 2018 se koná v pátek 18. května 2018 od 10.00 h do 17 hodin ve školní restauraci CENTRUM Králův Háj v Liberci. Tato akce je součástí praktických závěrečných zkoušek žáků gastronomických oborů a je zároveň komplexní prezentací profesní přípravy žáků školy na veřejnosti.

Připravena je prezentace gastronomických oborů, uvidíte připravenou slavnostní tabuli, chybět nebudou výrobky studené kuchyně a cukrářské výrobky. Obor služeb se představí při módní přehlídce, prezentaci účesové tvorby a nedílnou součástí jsou i kosmetické trendy. Například obor krejčí je tu českým unikátem. Nikde jinde v republice se nevyučuje. A po šikovných krejčích je na trhu práce rozhodně zájem.

Za organizací je spousta práce žáků. O přípravu dne se každoročně starají učni druhých a třetích ročníků všech oborů naší školy. Tradiční akci si každoročně užívají i návštěvníci. Gastroden není jen pastvou pro oči, ale i jejich žaludky.

Zájemci si na GASTRODNI mohou kuchařské, barmanské a cukrářské výrobky zakoupit a organizátoři připravují i grilování.

Letošním tématem jsou Střední školy v regionu. Vstup zdarma.

Lenka Klimentová
<span style="margin: 0px; font-family: "Arial Narrow",sans-serif; font-size: 10pt;"><font color="#000000">lenka.klimentova@kraj-lbc.cz</font></span>
Telefon: <span style="margin: 0px; font-family: "Arial Narrow",sans-serif; font-size: 10pt;"><font color="#000000">485 226 302</font></span>