Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Titul Miss Hasička 2015 vybojovala dívka z Turnova

19. 11. 2015

Sympatie veřejnosti i odborné poroty získala Kateřina Müllerová z Turnova, která se může pyšnit titulem Miss Hasička ČeskoSlovensko 2015. O pomyslnou korunku královny krásy v uniformě se před pár dny utkala společně s dalšími sedmi finalistkami z Česka i Slovenska.

Čtyřiadvacetiletá absolventka Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy v Turnově reprezentovala dobrovolné hasiče z SDH Bezděčín. Svým šarmem a důvtipem si získala přízeň veřejnosti, která jí hlasováním přiřkla titulu Miss Hasička Sympatie. Následně spolu s dalšími účastnicemi usilovala i o hlavní titul.

Soutěžící dívky nejprve představilo video natočené v rámci soustředění. Jejich pohotovost a vtip prověřili v krátkém rozhovoru moderátoři Dara Rolins a Libor Bouček, nechyběla ani tradiční promenáda v plavkách a přehlídka ve společenských šatech. Krásu a dovednosti Kateřiny Müllerové, jež soutěžila pod číslem jedna, odborná porota ocenila titulem nejvyšším. K velké radosti celé skupiny jejích podporovatelů, si odnesla i titul Miss Hasička ČeskoSlovensko 2015. Být Miss Hasička ČeskoSlovenska 2015 je nepopsatelný a neuvěřitelný pocit, ale krásný. Moc si toho titulu vážím,“ řekla turnovská absolventka Kateřina Müllerová.

„Slečně Kateřině musím za její skvělý výsledek poblahopřát. Mám velkou radost z toho, že máme v našem kraji tak šikovné a úspěšné absolventy našich škol,“ poznamenala Alena Losová, radní pro školství Libereckého kraje.

Soutěž o nejkrásnější hasičku Česko - Slovenska se koná již od roku 2010 a je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci. Cílem této mezinárodní soutěže je zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České a Slovenské republice.

 

Daníčková Blanka
blanka.danickova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 732765215