Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Tradiční Odemykání Jizery se koná na Malé Skále

13. 04. 2012

 

Tradiční akce Odemykání Jizery se letos uskuteční v sobotu 14. dubna od 10 do 17 hodin  na maloskalské Žluté plovárně, které pořádají Půjčovna lodí Žlutá plovárna, SK Tuleň, MaSka a Sundisk  V 11 hodin  starosta Malé Skály Michal Rezler za účasti náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerové (SOS) slavnostně odemkne Jizeru.

Krátce poté odstartuje závod turistických lodí na trase Malá Skála – Dolánky o Pohár JosefaJíry, známého maloskalského malíře a patriota a iniciátora myšlenky obnovené Žluté plovárny.

Závod je určen všem věkovým skupinám, mužům, ženám i smíšeným posádkám, vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcné ceny, všichni účastníci pamětní placky, hlavní cena pro absolutního vítěze je sud piva,“ zve za organizátory  Martin Bauer

Po celou dobu budou moci dospělí i děti využít různé sportovní atrakce (trampolíny, skákací boty, segway a další), pro děti budou připraveny soutěže a setkání s pohádkovými bytostmi.

Půjčovna lodí i lanové centrum poskytne své služby za výrazné slevy.

Při dobrém počasí bude na plovárně pro návštěvníky k dispozici balonový výtah (upoutaný horkovzdušný balon, z něhož návštěvníci uvidí Maloskalsko z ptačí perspektivy).

Součástí odemykání je i jarmark regionálních výrobců, v jejich stáncích i v bufetech na plovárně a parkovišti bude dostatek občerstvení včetně grilovaných pochoutek.

Parkování je možné přímo u plovárny (v omezeném množství), lépe ale na hlavním maloskalském parkovišti, naproti lávce, přes kterou se snadno dostanete na plovárnu.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588