Týden mobility a oslavy IDOL nabídnou slevu na Opuscard

16. 09. 2019

Integrovaná doprava Libereckého kraje IDOL je součástí cestování v kraji již 10 let. Cestující využívají služeb IDOL ve vlacích, regionálních autobusech i městské dopravě a nejvýhodnější jízdné získávají prostřednictvím bezkontaktní čipové karty Opuscard, která slouží jako nosič předplatných časových jízdenek i jako elektronická peněženka při koupi jednotlivých jízdenek.  V rámci týdne Evropského týdne mobility od 16. do 22. září mají zájemci o osobní kartu Opuscard možnost pořízení za symbolických 10 Kč.

Nabídka je platná na všech kontaktních místech IDOL/OPUSCARD, kde je však nutná osobní návštěva, slevu nelze uplatňovat elektronickou objednávkou. Seznam kontaktních míst a jejich otevírací dobu cestující najdou na www.iidol.cz nebo telefonicky na čísle 488 588 788 na Zákaznickém centru IDOL/OPUSCARD.

Jan Mikulička
jan.mikulicka@kraj-lbc.cz