Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Týdny pro neziskový sektor přinesou výstavu kompenzačních pomůcek i prevenci nádoru prsu

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

 • 28. 02. 2024 15:01
 • Rozvoj
 • Sociální

Sdílet článek

Výstavu kompenzačních pomůcek v rámci Krajských týdnů pro neziskový sektor pořádá v Krajské vědecké knihovně v Liberci sdružení D.R.A.K.. Uskuteční se 29. února od 10 do 16 hodin ve velkém sále ve druhém patře.  Vstup je zdarma.

Zájemci  si budou moci vyzkoušet pomůcky a získat potřebné informace k jejich výběru a úhradě. Pořadatelé vítají seniory a osoby se zdravotním postižením, pečující osoby, zdravotníky, sociální pracovníky, pedagogy, žáky a studenty, neziskové organizace i kluby pacientů. 

Na místě budou mimo jiných i zástupci firem DMA Praha s.r.o., Meyra ČR s.r.o., Wecom Praha s.r.o., Tyfloservis o.p.s., TyfloCentrum o.p.s. Představí se také další spolupracující organizace: Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Liberci, Národní rada osob se zdravotním postižením Liberec, Akademická poradna a centrum podpory pro studenty se specifickými vzdělávacími potřebami TUL, VZP s preventivními programy pro klienty a zdravotní mediátořisdružení D.R.A.K. s programy prevence zdraví. Chybět nebude obchůdek s didaktickými pomůckami a hračkami.

Více informací o výstavě a dalším celodenním programu, v jehož rámci se uskuteční i prezentace programu dentální zdraví a samovyšetření prsu, je na webuhttp://www.tynes.cz

 • 29.2.24 Výstava knihovna pozvánka (.pdf)
  415 kB
  29. 02. 2024 08:11
 • Podpora veřejného zdraví v rámci TÝNES (.pdf)
  2 MB
  29. 02. 2024 08:11

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky