Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Usnesení z celorepublikového setkání zástupců hejtmanů a radních pověřených vedením resortu životního prostředí a zemědělství, které se konalo dne 1.6.2001 na Krajském úřadě Libereckého kraje :

01. 06. 2001
[id:21|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]
Krajští radní zodpovědní za resort životního prostředí a zemědělství z jednotlivých krajů založili sekci životního prostředí a zemědělství jako poradní orgán vznikající Asociace krajů ČR.

Zástupci sekce životního prostředí a zemědělství, kteří se sešli na ustavujícím jednání v Liberci, podporují záměr zpracovat "Akční program ochrany životního prostředí v oblasti ochrany ovzduší a klimatu na území Libereckého kraje" jako pilotní program v rámci České republiky.


Radim Zika, Liberecký kraj

Zdeněk Pěnkava, Královéhradecký kraj

Vojtěch Jurčík, Zlínský kraj

Antonín Kment, Jihomoravský kraj

Pavel Steller, Plzeňský kraj

Petr Šilar, Pardubický kraj


Kromě zástupců hejtmanů a radních se separátního jednání a v druhé polovině dne i společného jednání zúčastnili i vedoucí odborů životního prostředí a zemědělství jednotlivých krajských úřadů.