Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Ustavující Zastupitelstvo Libereckého kraje se uskuteční v úterý 22. listopadu

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 08. 11. 2016 15:24

Sdílet článek

Ustavující Zastupitelstvo Libereckého kraje se plánuje na úterý 22. listopadu od 14:00 hodin. Krajský soud v Liberci dnes zamítl obě žaloby podané na volby do Zastupitelstva Libereckého kraje, které se uskutečnily 7. a 8. října 2016.

Rozhodnutí znamená, že výsledky voleb jsou platné. Nic tedy nebrání tomu, aby hejtman v souladu s § 39 zákona o krajích svolal první zasedání nově zvolených zastupitelů, na němž složí slavnostní slib. Hlavním bodem jednání bude volba hejtmana, jeho náměstků a členů Rady Libereckého kraje.

Jednání zastupitelstva se jako tradičně bude přenášet i online na internetových stránkách Libereckého kraje.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky