V červenci bude otevřena Protialkoholní záchytná stanice

• 11. 04. 2001 01:00

[id:3|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]

Rada kraje včera doporučila RNDr. Pavlu Pavlíkovi, hejtmanovi kraje, oslovit města Liberec, Jablonec, Česká Lípa a Semily s žádostí o poskytnutí finančního daru k zajištění provozu PZS v letošním roce. Se zástupci měst jsou již předjednány tyto částky : Liberec 300 tis., Jablonec 300 tis., Česká Lípa 100 tis. a Semily 40 tis. Kč. Nyní se čeká, až budou výše zmiňované částky schváleny městskými zastupitelstvy. Smlouva o poskytnutí péče mezi Libereckým krajem a Nemocnicí Jablonec n.N. byla již ze strany tohoto zdravotnického zařízení podepsána.