Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

V českodubském domově důchodců oslavili Velikonoce a těší se na jaro

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

  • 28. 03. 2024 15:15
  • Sociální

Sdílet článek

V mírném předstihu oslavili ve středu 27. března dopoledne v Domově důchodců Český Dub Velikonoce. Postaraly se o to děti ze souboru Korálek. Nabídly seniorům své vystoupení složené z koled, písniček a hraných mikroscének.

„Velikonoční vystoupení Korálku je dlouholetou tradicí, děti k nám přijíždějí v rámci naší spolupráce s Nadací Syner, která trvá již více než dvě desítky let. Této podpory si velmi vážíme,“ uvedl Radim Pochop, ředitel Domova důchodců Český Dub. Z finanční podpory Nadace nejsou hrazeny jen náklady spojené se samotným programem. „Z poskytnutého finančního daru zajišťujeme i dárkové balíčky pro všechny naše obyvatele.“

Dopolední program, který se odehrál před zaplněným společenským sálem domova, měl velký úspěch. „Nejvíce mě potěšily koledy. Děti jsou neuvěřitelně šikovné. Je radost se ne ně dívat,“ pochvalovala si jedna z obyvatelek domova.

Za Nadaci Syner přijela pozdravit obyvatele domova Iva Urbanová. „Zima skončila a já bych Vám všem chtěla popřát krásné svátky, které anoncují příchod jara a věřím, že i s tím spojeného hezkého počasí a celkové pozitivní nálady,“ popřála Iva Urbanová.

Počátek jara mají obyvatelé domova pestrý. V krátké době se mohli zúčastnit tradiční Josefovské zábavy a svůj koncert měl v domově i legendární Josef Zíma. „Další akce chystáme, pokud bude hezké počasí, dojde určitě i na výlety po okolí,“ slíbil Radim Pochop.

Domov důchodců je příspěvkovou organizací Libereckého kraje, poskytuje služby seniorům a seniorkám z celého regionu.

TZ: Domov důchodců Český Dub 

Sdílet článek

Zpět

Další aktuality

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky