Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

V dubnu mohou občané LK přispět do putovní veřejné sbírky HOSPIC SOBĚ“

14. 04. 2014

Sbírka je prováděna shromažďováním příspěvků na bankovním účtu, zřízeném výhradně pro tento účel a dvěma pokladničkami, které jsou putovní v oblasti Libereckého kraje.

Přihlásit se o jejich umístění ve firmách, obchodech, městských úřadech atd. je možné na tel.734 435 302.

Číslo sbírkového účtu: 717 378 4001/5500

Pokladničky započaly svoji pouť ve vstupní hale budovy Krajského úřadu Libereckého kraje, U jezu, v Liberci a v budově Nového magistrátu Města Liberce.

Jejich aktuální umístění naleznete na našem webu. Sbírka je konána na dobu neurčitou.

Vybrané prostředky budou použity na vybavení lůžkového hospice, pomůcek, zařízení a zdravotnického materiálu potřebného k poskytování hospicové paliativní péče.

Přispěvatelé budou se svým souhlasem zapsáni na seznam dárců, který bude umístěn na webových stránkách Hospicové péče sv. Zdislavy, o.p.s. a na pamětní desce, která bude umístěna v budoucím Hospici sv. Zdislavy.

Předem ze srdce děkujeme všem za příspěvek a všechny přispěvatele ujišťujeme, že vybrané prostředky budou účelově použity s maximální obezřetností a efektivitou.

Viz také: http://www.hospiczdislavy.cz/hospic-sobe/

Kontakt: Marta Kašparová - pracovnice Poradny Zdislava, redaktorka webu Hospicová péče sv. Zdislavy, o.p.s., e-mail: marta.kasparova@hospiczdislavy.cz, tel.: +420 734 435 302

www.hospiczdislavy.cz

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588