V jabloneckém kostele Nejsvětějšího Srdce Ježíšova se opět rozezní varhany

06. 08. 2012

Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s. za finanční podpory Města Jablonec nad Nisou a grantového fondu Libereckého kraje pořádají 7. srpna od 17 hodin v kostele:  Kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova, Horní nám v Jablonci nad Nisou koncert Varhany a zpěv.

Vystoupí Kateřina Hořejšová – jablonecká rodačka z Pulečného a absolventka pražské konzervatoře. V Jablonci se představí po dvou letech a zazpívá za doprovodu Jana Svobody, výborného klavíristy a varhaníka.

„Je to další kulturní akce, kterou resort kultury Libereckého kraje ze svého grantu pravidelně podporuje. Znalci si jistě nenechají ujít spojení sopránu a majestátního zvuku varhan a prožít příjemný podvečer,“ zve náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerová (SOS).