Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

V liberecké knihovně začínají Krajské týdny pro neziskový sektor

04. 02. 2022

Představení práce neziskových organizací, přednášky, poradenské služby, výstavy, prázdninové dílny pro děti, divadlo, dny dobrovolnictví nebo koncert pro dobrovolníky – to vše nabídnou Krajské týdny pro neziskový sektor, které se konají od 3. února do 3. března v liberecké knihovně. Záštitu nad událostí převzal krajský radní Jiří Ulvr.

„Jsem rád za uspořádání této akce, která se bude věnovat neziskovému sektoru a jež si bezesporu zaslouží naši pozornost. V Libereckém kraji působí celá řada nejrůznějších neziskových organizací, jejich práce si velmi vážíme a dlouhodobě je podporujeme. Pevně věřím, že Krajské týdny pro neziskový sektor poskytnou organizacím dostatečný prostor na představení jejich práce i poslání a že budou významným přínosem pro nás pro všechny,“ uvedl Jiří Ulvr, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Liberecký kraj je partnerem řady neziskových organizací, na jejichž činnost pravidelně přispívá penězi z krajského rozpočtu i z výtěžků benefičních akcí, jakou je například tradiční hejtmanský ples. Kraj také nabízí poradenské služby, metodickou pomoc pro neziskovky či pořádá setkání a semináře.   

Krajské týdny pro neziskový sektor se konají v Krajské vědecké knihovně v Liberci. Tentokrát nesou podtitul „Společně pomáhat je radost“. Aktivity připravuje Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje a Regionální dobrovolnické centrum Libereckého kraje.

Další informace a aktuální program naleznou zájemci zde: www.tynes.cz.

 

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307
Mobil: 770134419