Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

V turnovské Náruči získají zájemci více informací o pěstounské péči

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 28. 02. 2017 15:12
  • Sociální

Sdílet článek

Nezávazné informační setkání na téma pěstounská péče připravují v turnovském Centru pro rodinu Náruč. Akci pořádají v rámci kampaně Libereckého kraje na podporu náhradního rodičovství s názvem MÍT DOMOV A RODINU „SAMOZŘEJMOST NEBO VZÁCNOST?“.

Zájemci se mohou setkání zúčastnit ve čtvrtek 9. března 2017 od 13.00 do 15.00 hodin. V prostorách organizace ve Skálově ulici, č. p. 540, Turnov se účastníci dozvědí komplexní informace nejen o pěstounské péči, ale také o celém sytému náhradní rodinné péče.

„Do kampaně Libereckého kraje na podporu náhradního rodičovství se již třetím rokem aktivně zapojují všichni členové pracovní Skupiny pro vyhledávání náhradních rodičů. Jsem velmi rád, že členové pracovní skupiny pokračují v aktivitách i v roce 2017,“ uvedl Pavel Svoboda, náměstek hejtmana pověřený řízením resortu sociálních věcí.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky