Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Veřejná sbírka na tragicky zemřelého dobrovolného hasiče

Diana Pospíšilová

kontrolor, veřejné sbírky

  • 02. 12. 2022 09:53

Sdílet článek

Obec Skalice u České Lípy pořádá veřejnou sbírku na člena jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy pana Ing. Jana Dvořáka, který tragicky zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích dne 30. 11. 2022.

„Vždycky s námi, Inžo“

č. ú. 6386360339/0800

Odkaz na sbírku je zde:  

https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/000000-6386360339/Obec-Skalice-u-Ceske-Lipy

UPOZORNĚNÍ

Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. V případě přispění finančních prostředků na tento účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele
a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na náš sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a zaslané finanční částky.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky