Vítězné nabídky soutěže KUDY z NUDY

09. 07. 2009
[id:8406|autor:Šírová Květa|email:kveta.sirova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 324|mobil:|aktualizace:]

Turistické nabídky z Libereckého kraje uspěly v rámci regionů. Za Český sever zvítězila nabídka Výletního areálu v Pěnčíně, který v sobě snoubí kozí farmu, výlet vláčkem a brusírnu skleněných perlí. Vítězem turistického regionu Český ráj je prodejna korálků, skleněných figurek a bižuterie s předváděním výroby v Železném Brodě KORTAN SKLO BIŽUTERIE, kde si můžete vyrobit náhrdelník podle svých představ. Za nejlepší nabídkou v Krkonoších se porota vydala až do nitra naší nejvyšší hory Sněžky, vítězem se totiž stal Historický důl Kovárna v Obřím dole.

Oceněné nabídky všech turistických regionů a Ceny portálu Kudy z nudy najdete na www.kudyznudy.cz

Šírová Květa
kveta.sirova@kraj-lbc.cz