Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Vrátnice a bufet „Na Husovce“ mají nový kabát

18. 09. 2009
[id:8754|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Krajské nemocnici Liberec,a.s. se ekonomicky daří, a tak v rámci všemožných, právě realizovaných  stavebních úprav,  zvelebuje  technicky i dispozičně zázemí jednotlivých oddělení.  Nejinak je tomu i v samotné, venkovní části, areálu nemocnice, kde se po vybudování oddechových parků pro klienty, úprav  komunikací a instalaci orientačního systému, pustila do dalších prací.  Důkazem toho je současně probíhající investiční akce,  která je zaměřená na adaptaci prostor vrátnice a bufetu „Na Husovce“.  Rekonstrukce tohoto velmi důležitého prostoru,  který kromě jiného upozorňuje motorizované klienty i pěší  na sídlo největšího zdravotnického zařízení v kraji, započala 1. srpna 2009 a ukončena by měla být 24. září 2009.

Vyžádala si instalaci nových povrchů a elektroinstalaci. Došlo v výstavbě  stropního podkladu, opravila se omítka a zrealizovaly se malby, nátěry a obklady. 

Co je důležité, vrátnice i  vstupy do bufetu, mají zastřešení  a jsou bezbariérové.  

Zaměstnanci těchto pracovišť se dočkají nového sociálního zázemí.  Samotná prodejna získá přestavbou zcela nový „kabát“.   Nově nainstalované a vyhovující regály budou nabízet, stejně jako před rekonstrukcí, základní potraviny, lahůdky, dále také denní tisk, časopisy a tabákové zboží.  Náklady na rekonstrukci, včetně vybavení,  představují částku 2 mil. Kč.      

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302