Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vyhlášení výsledků programu Třídíme ve škole se koná v ZOO

17. 06. 2011

 

Pod záštitou Jaroslava Podzimka, radního Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství, který se akce zúčastní, se v úterý 21. června v ZOO Liberec od 10 hodin sejdou žáci a pedagogové škol, kteří se aktivně podílejí na programu Třídíme ve škole.

„Školní vzdělávací program Třídíme ve škole, jehož cílem je pomoci základním a středním školám v environmentální výuce a mezioborovém vzdělávání prostřednictvím zvýšení povědomí o třídění, pracuje již šestým rokem s velkým přispěním Libereckého kraje a AOS Eko-kom,“ připomněl.

Na akci „ZA TŘÍDĚNÍ DO ZOO“ bylo pozváno celkem 50 škol z Libereckého kraje, které jsou zaregistrovány v projektu Třídíme ve škole a výlet do ZOO je ukončením školního roku 2010/2011.

V rámci akce proběhne v 10.00 hod vyhlášení výsledků soutěže pro školní rok 2010/2011. Po celý školní rok 2010/2011 zasílaly školní týmy úkoly zveřejněné na webových stránkách www.tridimeveskole.cz, které se týkaly třídění odpadů.

„Celkem bylo 10 úkolů, průběžně bodovaných, takže školy mohou odhadovat své šance na umístění. Konečné pořadí, ale zůstává tajemstvím,“ uvedla Ida Svobodová, koordinátorka akce, s tím, že hodnotné ceny jsou připraveny pro umístěné na prvních třech místech a zároveň bude udělena jedna speciální cena.

„Samozřejmě pro všechny jsou připraveny drobné dárky a sladké občerstvení,“ dodala.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce