Výtěžek koncertu v Českém Dubu půjde obcím postiženým povodněmi

Bc. Fulková Andrea

• 20. 08. 2010 08:52

Město Český Dub si Vás dovoluje pozvat na Koncert svobody, který připomene temné datum naší historie, kdy byla zahájena „dočasná bratrská“ výpomoc vojsk Varšavské smlouvy.

Koncert svobody se uskuteční

v sobotu 21.srpna 2010 od 17 hodin v Českém Dubu v přírodním areálu na „Šibeničáku“.

Časový harmonogram Koncertu svobody:

17:00 – Euthanasie

18:00 – Prozatímní řešení

19:00 – Aposiopesis

20:30 – Empire

22:00 – Pavoucy

23:30 – Vetrol

01:00 – Vibrace

Součástí Koncertu svobody bude i rozsáhlá výstava funkční vojenské techniky.

"Finanční prostředky z dobrovolného vstupného na tento koncert budou darovány obcím, které postihla blesková povodeň", říká hejtman Stanislav Eichler. "Český Dub je moje rodné město a velmi vítám jeho podporu v rámci této akce", doplňuje hejtman Eichler.

Zdroj: město Český Dub