Výzva k předkládání přihlášek do soutěže Regionální potravina

Šírová Květa

• 02. 07. 2010 13:50
  • Školství

Liberecký kraj

Regionální agrární rada Libereckého kraje

vyhlašují

výzvu k předkládání přihlášek do soutěže

Regionální potravina

Metodiku pro přihlášení a další informace včetně žádosti a povinných příloh naleznete

na www.apic.cz nebo na vyžádánína níže uvedených kontaktech

Uzávěrka pro podání přihlášek je 9. července 2010

Přihlášky zasílejte na adresu: Regionální agrární rada Libereckého kraje, U Nisy 745/6a, 460 02 Liberec 3, v zalepené obálce s označením „Regionální potravina Libereckého kraje“ nebo elektronickou poštou na e-mail: oak.lbc@volny.cz

Bližší informace poskytnou Vladimíra Pachlová a Martina Tučková, tel.: 485 108 040, e-mail: oak.lbc@volny.cz