Koukněte se na Liberec a okolí z výšky. Přijďte na vyhlídku! Od pondělí 5. 5. je otevřena vyhlídka na střeše budovy krajského úřadu, a to každý pracovní den od 8:00 hodin. V pondělí a středu do 16:30, v úterý a čtvrtek do 15:30 a v pátek do 14:00.
Z Bulovky se začnou odvážet a likvidovat nelegální odpady
- 07. 01. 2014 14:37
- Životní prostředí
Resort životního prostředí a zemědělství KÚ LK pořádá ve čtvrtek 9. ledna od 10 hodin v sídle Libereckého kraje, U Jezu, 3. p., zasedací místnost hejtmana č. 313, v Liberci tiskovou konferenci k zahájení odvozu a likvidace odpadu z obce Bulovka. Po skončení se TK mohou zájemci z řad novinářů navštívit skladiště odpadu, odkud bude zahájen jejich odvoz.
Tyto odpady pocházejí z účelového nelegálního podnikání v lokalitě Arnoltice-Bulovka a jde o směsné plasty, kompozita a textil v množství cca 9 tisíc tun, které sem byly navezeny v minulosti.
Tiskové konference se zúčastní náměstek hejtmana LK Josef Jadrný, ředitel liberecké spalovny společnosti TERMIZO Pavel Bernát, zástupce společnosti SITA, která bude odpad odvážet, a zástupci Ministerstva Životního prostředí a České inspekce životního prostředí
Další aktuality
Krajské dotace pomohou miliony korun přírodě a krajině, včelařům i obcím při třídění odpadu
- 04. 06. 2025
- Životní prostředí
O titul Regionální potravina zabojovalo v Libereckém kraji 37 výrobců
- 29. 05. 2025
- Životní prostředí
Zlatá popelnice 2024: nejlíp třídí v Jilemnice, Dubé a Pasekách nad Jizerou
- 28. 05. 2025
- Životní prostředí