Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Za znalosti o internetové bezpečnosti budou žáci odměněni 

Bc. Markéta Žitná (Dědková)

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 13. 12. 2017 00:00
  • Školství

Sdílet článek

Liberecký kraj ocení letošní vítěze online kvízů s tematikou internetové bezpečnosti, které byly jednou z částí projektu „Kraje pro bezpečný internet“. Hodnotné ceny úspěšným žákům základních a středních kol předají hejtman Martin Půta a zástupce firmy Microsoft v pondělí 18. prosince v 13:00 hodin v zasedací místnosti ve 3. patře krajského úřadu.

Do projektu, který má zvýšit informovanost o rizicích virtuálního prostředí, se základní a střední školy z Libereckého kraje zapojily letos v dubnu. Součástí byl soutěžní kvíz, kdy žáci odpovídali na otázky z oblasti bezpečného chování na internetu, po jeho absolvování se úspěšní řešitelé mohli přihlásit do složitějšího Kvízu PLUS. Finálové kolo této varianty, ve které bude soutěžit pět žáků, se uskuteční rovněž v 18. prosince dopoledne na krajském úřadě. Ten nejúspěšnější z nich následně postoupí do celorepublikového kola, které se bude konat v únoru příštího roku v Praze.

Výherci soutěžního kvízu i kvízu PLUS převezmou hodnotné ceny od partnerů projektu, společnosti Microsoft, a upomínkové předměty Libereckého kraje.

Více informací o soutěži:  www.kpbi.cz.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky