Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Zahájení výběrového řízení veřejné zakázky malého rozsahu - Kancelářské potřeby I/2022

Mgr. Eva Říhová

odborný zaměstnanec pro externí komunikaci

  • 21. 02. 2022 15:38
  • Veřejné zakázky

Sdílet článek

Odbor kancelář ředitele Krajského úřadu Libereckého kraje připravuje výběrové řízení veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku kancelářských potřeb. Předpokládaná hodnota uvedené veřejné zakázky malého rozsahu je 366.491,74 Kč bez DPH.

Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky je ekonomická výhodnost nabídky - nejnižší nabídková cena, prostřednictvím elektronické aukce.

V případě zájmu zúčastnit se této veřejné zakázky - elektronické aukce, zašlete své kontaktní údaje (adresa firmy, IČ, telefon, email, kontaktní osoba) včetně názvu aukce, Kancelářské potřeby I/2022 – VZMR/0030/22, na e-mail: hana.mazankova@kraj-lbc.cz, a to nejdéle do 25. 2. 2022 do 13.00 hodin.

V případě dotazů se obracejte na zodpovědného pracovníka, kterým je Hana Mazánková, tel.: 739 541 647, e-mail: hana.mazankova@kraj-lbc.cz.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky