Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Zasedání krajského zastupitelstva se uskuteční v úterý 19. prosince, můžete ho sledovat online na webu kraje

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 15. 12. 2017 00:00

Sdílet článek

Hejtman Libereckého kraje Martin Půta svolal 11. letošní zasedání Zastupitelstva LK na úterý 19. prosince od 14:00 hodin. Uskuteční se v zasedacím sále ve 3. patře Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a v Liberci. 

Na programu prosincového jednání je 50 bodů.

Program: https://liberecky-kraj.kraj-lbc.cz/zasedani-zastupitelstva/19-12-2017-navrh-programu-11-jednani-zastupitelstva-2017.

Přímý přenos z jednání bude od 14:00 hodin k vidění na webových stránkách Libereckého kraje: http://liberecky-kraj.kraj-lbc.cz/zastupitelstvo/online-prenos-zastupitelstva.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky