Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Zasedání Rady Asociace krajů ČR se koná v Plzni

  • 24. 11. 2009 17:49
  • Rozvoj

Sdílet článek

   

 Hejtman LK Stanislav Eichler se 27. listopadu zúčastní v Plzni 9. zasedání Rady asociace krajů  Účastníky přivítá hejtmanka  Plzeňského kraje Milada Emmerová. Mezi hosty, kteří vystoupí na zasedání, budou Štefan Füle, ministr pro evropské záležitosti a nominovaný eurokomisař,   Jakub Šebesta, ministr zemědělství, Miroslav Toman, CSc., prezident Potravinářské komory ČR, Jan Veleba, prezident Agrární komory ČR, a  Ivan Hašek, předseda Českomoravského fotbalového svazu.

                      „Budeme také jednat o regulačních poplatcích a o regionální veřejné dopravě,“ upozornil hejtman.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky