Prohlášení náměstka hejtmana pro resort zdravotnictví Přemysla Sobotky k ocenění frýdlantské nemocnice

12. 02. 2019

Dnes, v úterý 12. února 2019, proběhlo v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje jednání za účasti zástupců Libereckého kraje, Krajské nemocnice Liberec, Města Frýdlant, BENE FACTUM a EUC týkající se stavu předávání podkladových materiálů potřebných pro ocenění Nemocnice Frýdlant, s.r.o. (EUC).

Po diskusi bylo dohodnuto, že zbylé dokumenty budou co nejrychleji doplněny a předány firmě BENE FACTUM. Následně bude do 3–4 týdnů ocenění ukončeno. Po ocenění proběhne další jednání všech zúčastněných.

Jsem rád, že se všichni zainteresovaní jednání zúčastnili, a pevně věřím, že ocenění Nemocnice Frýdlant, s.r.o. bude co nejdříve.

MUDr. Přemysl Sobotka, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort zdravotnictví

Mgr. Filip Trdla
filip.trdla@kraj-lbc.cz